Птица љубители моделирање фондан калапи трговија на големо чоколадо со силиконски калап фондан Торта декорација мувла Бр.si409
Новак - 25 %

Птица љубители моделирање фондан калапи трговија на големо чоколадо со силиконски калап фондан Торта декорација мувла Бр.si409

Достапно за нарачка
DEN 234.24
DEN 176.00
Достапност:

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги подобриме нашиот квалитет на производи и услуги. Во повеќето случаи, Превозот и Ракувањето такса не се враќа.88 /парче
Избор на стил копчиња моделирање силикон фондан Торта декорација мувла чипка фондан мувла чоколадо мувла БР.можете директно да един - такт нас . Ве молиме да не известите и едноставно да го врати објектот со сите делови и прибор спакуван и означен "ЗА РАЗМЕНА" во рок од 14 дена од денот на приемот. Ако ви треба многу на овој производ, брзо да контактирате со нас, ние може да се обезбеди за да ви даде најдобра цена, најдобар квалитет и најевтин трошоците за превозот.99 /парче
патент моделирање фондан калапи трговија на големо чоколадо со силиконски калап фондан Торта декорација мувла Бр. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса. Сериозни Купувачи само - ве молам не понуда или кликнете "Купи Сега", освен ако не се наменети за завршување на тоа.3 cm Карактеристики :
* 100% Сосема Нов и висок квалитет
* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски
* комора за безбедно
* Обновливи, не-стап; Лесна употреба и чистење
* Погоден за / чоколадо мувла / желе мувла
* Температура : -40 F(-40c)
* Усогласеност со FDA/SGS
* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере.18 /парче
На крилјата на ангелот моделирање фондан Торта декорација мувла Високо-квалитетно чоколадо мувла БР. Реконструкцијата се општо земено не се издадени. Превозот и Предавање на Сите предмети, може да се испраќаат преку ЕМС или DHL ви се допаѓа во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Ве молиме да се погледне на слики од големината ГОЛЕМИНА ЗА : 2. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќе ги провери и да ги реши тоа за вас наскоро.99 /парче
Бесплатен превозот Чоколадо декорација силикони фондан чипка Мувла Мувла декорација торта тесто алатки Чипка мувла Бр. Ако неисправни, функционираат или делови-исчезнати предмети се веќе не е достапна на, за враќање на средствата може да се издаде.99 /парче
. chrysanthemum моделирање фондан калапи трговија на големо чоколадо со силиконски калап фондан Торта декорација мувла Бр. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате.Вообичаено е дозволиво разлики во големината се approxi - mately 0. Политика за наплата на Сите продажни се конечни.5 инчи во мерењето .
Плаќање прифаќаме кредитна картичка, пари booker, western union , можете да изберете било која од нив ви се допаѓа . Повратни информации, Ние искрено се надеваме дека може да ни даде добра оценка. 30-ден Гаранција со Девизниот за неисправни, функционираат, неточни или на делови-водат за исчезнати предмети. Ако најдете големината на производите не ви одговара.88 /парче
Избор на стил копчиња моделирање силикон фондан Торта декорација мувла трговија на големо фондан мувла чоколадо мувла БР. Посебни ситуации се испита од случај до случај.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално.99 /парче
крила ангел моделирање силиконски калап сапун фондан Торта декорација мувла голем број на големо рачно изработени сапун мувла БР. Ако имате било каков проблем,можете да разговарате со нас или Онлајн порака ,ние ќе ги реши проблемите додека не сте задоволни со нашите производи и услуги. > Големината или да Одговара на Прашања големини се илустрирани со конкретни мерења Во детални спецификации .

За производот

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ,SGS
Материјал:
Силиконска Гума
Број На Модел На:
Нема.si409
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,

Избор на клиент