Домаќинство рачни риба почиста стружење скали електрични риба scaler ZF

Домаќинство рачни риба почиста стружење скали електрични риба scaler ZF

Достапно за нарачка
DEN 2160.00
Достапност:


Домаќинство рачни риба почиста стружење скали електрични риба scaler
Електрични риба скали scr aper
Машина за пакување големина : 28.2*10.5*10.5 cm
Пакување тежина : 1.3 кг
Материјал : алатка малку е нерѓосувачки челик,трупот На авионот е пластика.
Еден картон : 15pcs
Одговараат за 110 V-220 V AC штекер
Овој производ има положено CE сертификат, квалитетот е многу сигурен, е вашиот идеален риба добар помошник.
Оваа машина усвојува адаптер, силна моќ, удобен и издржливи, и убава боја кутија за пакување .
Почитувани. Според состојбата на стоката(како што тоа има мотор, батерии во машина, спакувани во дрвени случај,...), ние можеби се избере различен начин на испорака, како што е подолу : Ако сакате да изберете да се изразат испорака,Можете да изберете најевтин начин да се плати изразат такса еден од нив (DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ,EMS) ,Ние можеби и изберете друг начин на испорака еден од нив (DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ,ЕМС) . ако изберете пост воздух mail или руски Воздух, ние можеби и изберете друг начин на испорака еден од нив( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Хонгконг Пост Воздух Mail,Шведска Пост, Сингапур Пост,Швајцарската Пост) (Можеби тоа не е исто како и вие ќе го изберете, но времето за испорака е сличноста, ако го поставите цел, тоа е кажано, вие се согласувате со горе опис) царинење такса и данок треба купувачи мечка (во земјата на дестинација). Вие не треба да плаќаат каков било товар разлика.ве молиме не'worry.ве молиме да знаат тоа.
Знак за известување :
1.Ја прими стоката, ве молиме проверете на "лице в лице"
2.Ако стоката се оштетени, ве молиме тврдат дека со Курирска компанија
3.Ние ќе ви помогнат да се заврши цел и да даде соодветни мерки за компензација на
4.Откако машина биде потпишан тој рече дека не било каков проблем со стока Pls Внимание на : 1)потрошувачите имаат време услов внимание , ако изборот Пост Воздух Mail или Пост Воздух Парцела за транспорт вашата стока,транспорт време е флексибилно и обично треба 20-60 дена за да стигнат до вашата адреса. 2).ако постојат некои проблеми со стоки и транспорт. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, а не директно Поднесена спор, ние ќе ви помогнеме да ги решите. 3) Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве Молиме да ја потврдите нарачката онлајн и да им даде добра на повратни информации до нас,откако ќе го добиете на стоки. Ви благодариме за вашата поддршка!

За производот

Број На Модел На:
електрични риба scaler
сертификација:
CE,EMC,UR,ETL,EMF,САШО,RoHS,CB,АДС,УЛ,LFGB,ГШ
Напон (V):
220v
Моќност (W):
25w
Функција:
риба scaler
Материјал:
алатка малку е нерѓосувачки челик,трупот На авионот е пластика
Пакување големина:
28.2*10.5*10.5 cm
Пакување тежина:
1.3 кг

Избор на клиент