TX24200+RX6788 2.4 G стерео Далечински Модел авион модели Безжична видео пренос видео започне примање модул ви одговара
Новак - 7 %

TX24200+RX6788 2.4 G стерео Далечински Модел авион модели Безжична видео пренос видео започне примање модул ви одговара

Достапно за нарачка
DEN 1103.04
DEN 1026.00
Достапност:

Нашата продавница не рамо било давачки во земјата на дестинација.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање
4.
ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.
Обичај
1.*** Добредојдовте на More Suns *** Ние нудиме сите видови на Електронски Компоненти (Модули,Кабли ,Сензори,NTC, Алуминиум heatsink/waterblock/бакарни цевки/ Thermoelectric Кулер ,Прекинувачи, Кристално Осцилатор и Конектори, итн. Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина.
Ви благодариме за вашиот дин pport ,ви посакувам се.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.5 мм*2,5 mm
2 Фреквенцијата на две групи на осум канал опција, лесно да се избегне мешање фреквенција :
Ch1 2414/2490 2432/2510 MHZ Ch2 MHZ
2468/2370 Ch32450/2390 MHZ Ch4 MHZ
Стартување модул фабрика BX нозе се стандардни заземјување, можете директно да го користите фреквенција е четири точки :
Ch1 2414 MHz
Ch2 2432 MHz
Ch3 2450 MHz
Ch4 2468 MHz
Стандардната фреквенција е Ch4 2468 MHz
Модулација на владата : FM Широкопојасен
Комуникацијата на далечина : 300-400 м
Примање модул :
Модел : RX6788
Видео целиот пат 2 аудио пренос
Оперативен фреквенција : 2. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ве молиме да ни ме преку "Мои Пораки" или "Пошта" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или купувањето
Контактирајте Со Нас
Добредојдени се сите пораки во секое време и радосно да одговори на секоја порака која ќе добиеме,обично во рок од 24 часа.Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.
Превозот
1.Ние брод вашата нарачка во рок од 2-7 дена по расчисти исплата.
Повратни информации
1. VCD/DVD/ДИГИТАЛНА аудио/видео безжичен пренос;
2.Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена. Ние обично знак на стоката како вашата потреба на profomal/комерцијална фактура и ние се обидува да им помогне да се намали или избегне било GST или V.Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена. FPV антенски;
3. А Т или други Увозни даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашата Земја на Увоз Политика. Може да се применат тарифи ако испораката е одбиено и испрати назад до нашата Канцеларија. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.4 GHZ
Чувствителноста на работата : - 93 DBM
Работен напон : 5 v
Тековната потрошувачка : околу 150 MA
Димензија : 45 mm * 30 mm * 4. Бебето се следи;
4.) со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн според вашата потреба
Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски TX24200+RX6788 2.4 G безжична аудио и видео пренос модул
Стартување модул перформанси метрика :
Оперативен фреквенција : 2. Yes 3~5 работни дена ЕМС Yes 5~10 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина. Безжична видливи astern
Плаќање & Касата
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.4 G стерео Далечински Модел авион модели Безжична видео пренос видео започне примање модул ви одговара (Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга наредби ) Стерео 2.

За производот

Број На Модел На:
пренос на видео започне примање модул ви одговара
Материјал:
Мешавина
is_customized:
Yes
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Излез:
Дигитален Сензор
Тип:
Biosensor
Теорија:
пренос на видео започне примање модул ви одговара

Избор на клиент