Бесплатен Превозот 10PCS GW1584 Ултра-мали димензии DC-DC чекор надолу напојување на модулот 3А прилагодливи чекор надолу модул супер LM2596

Бесплатен Превозот 10PCS GW1584 Ултра-мали димензии DC-DC чекор надолу напојување на модулот 3А прилагодливи чекор надолу модул

Достапно за нарачка
DEN 207.84
Достапност:


За производот

Бренд Име:
Megmoki
Тип:
Логиката Идентичен
Состојба:
Нови

Избор на клиент