Природни Damask Rose Hydrosol 100ml Заличи Белење Навлажнувачки Хидратантен се Зголеми Вода Суштина Анти-навремено Анти-Стареење За Лице
Новак - 45 %

Природни Damask Rose Hydrosol 100ml Заличи Белење Навлажнувачки Хидратантен се Зголеми Вода Суштина Анти-навремено Анти-Стареење

Достапно за нарачка
DEN 657.12
DEN 361.00
Достапност:


Природни Damask Rose Hydrosol 100ml Заличи Белење Навлажнувачки Хидратантен се Зголеми Вода Суштина Анти-навремено Анти-Стареење За Лице
Име : Роза Hydrosol
Ефикасност : да се Релаксираат кожата, Освежување хидрантни, природно избелуваат кожата, balanc маснотии и високо ефикасно влогови.
Состојка : Роза hydrosol спреј,ecolohical вода, витамин Б3,хијалуронска киселина, butanediol, Итн
Нето Тежина : 100ml
Рок На Траење : 3 Години
Место На Потекло : Гуангжу
Употреба : Кога е потребно, може да се испрскаат по лицето и вратот, во секое време и нежно пат до апсорпција, исто така може да се користи како тонер.
Погоден За Сите Типови на Кожа, одлично за сува кожа тип!
1.Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на ТТ, Western union, Moneygram и други како што е подолу.
2.Ние не сме одговорни за царински давачки.
3.Имате 15 дена да се направи исплата откако ќе се направи нова цел, инаку aliexpress ќе се затвори цел. 1.Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од ЕМС Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, Aliexpress Превозот, Сингапур Пост Epacket, Пос Малезија, SFExpress. Но, ако не одберете превозот метод, ние ќе го испратам до вас од страна на продавачот за испорака метод.
2.Тоа обично треба за 30 до 60 дена, повеќе или помалку, за да вашата земја, руската Федерација, можеби е потребно повеќе од 60 дена; и Бразил некои пати треба повеќе од 90 дена. Ако не можете да го зедов тоа во време ве молиме контактирајте со нас
Обично ние ќе ја испрати на производот во рок од 5 дена по вашата исплата.
3.Превозот статус нема да се ажурира толку брзо, Тоа треба 5 до 10 дена да се ажурира. 4. Русија Купувачот се забележи дека, во некои области во русија се премногу оддалечени за испраќање, некои купувачи треба да се обрне повеќе $5 за addittional превозот надомест кога купувачот изберете RETS-ЕКСПРЕС . Инаку ние би можеле да го промените други превозот метод на бродот на наредби. Дали вашиот производ се појави на квалитетот на проблемот или е оштетен, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ја или наплата за вас.
Ако не примате предметот по заштита на време, ние ќе го препрати или наплата за вас. Ако откажана редот, Ali Express ќе се врати на плаќање во рок од 7 to12 дена. Тоа ќе биде испратена назад до карта ќе се плаќа.
Како да се провери наплата, можете да кликнете на овој веб https : //icshall.alipay.com/hall/cate Question.htm?type=KNOWLEDGE_BASE&help Id=71&language=en_US

За производот

НЕТО-WT.:
100ml
Тип На Објект:
Етерично Масло
Број На Модел На:
DAMASK ROSE HYDROSOL
Етерично Масло Тип:
Чисто Етерично Масло
Состојка:
Роуз Hydrosol
Земја/Регион на Производство:
Кина
Употреба:
За Нега На Кожата
Се применува на кожата:
сите кожата
Нето тежина:
100ml
Ефикасноста:
Белење и навлажнувачки Заличи

Избор на клиент