Млечни говеда моделирање силиконски калап сапун фондан Торта декорација мувла Висок квалитет на рачно изработени сапун мувла БР.:SO415
Новак - 20 %

Млечни говеда моделирање силиконски калап сапун фондан Торта декорација мувла Висок квалитет на рачно изработени сапун мувла

Достапно за нарачка
DEN 335.52
DEN 268.00
Достапност:

Сериозни Купувачи само - ве молам не понуда или кликнете "Купи Сега", освен ако не се наменети за завршување на тоа. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Ве молиме да не известите и едноставно да го врати објектот со сите делови и прибор спакуван и означен "ЗА РАЗМЕНА" во рок од 14 дена од денот на приемот. Посебни ситуации се испита од случај до случај.
- ние посветеност на услугите и предност - 1 > ние снабдување производ 100% може преку еу тестирање институции инспекција; 2 > ние ја имаме можноста да се одговори на сите прашања во рок од 24 часа, вклучувајќи ги и националните правни празници; 3 > врз Основа на силна снабдување капацитет и добар квалитет на производите ,се посвети на себе си да се Обезбеди еден-стоп Набавка на услуги; 4 > стоката во транзит штета нас 100% презема одговорност ; 5 > Ние прифати ОЕМ сопствени-направи услуга, било кој стил ви треба, ве молиме Во било кое време да напише писмо или E-mail;
Дизајн на продаде како топла cakes Europe и сад
Деталите за совршено олицетворение
Големина на Сапун : 8* 5.99 /парче
Момчето ангел моделирање силиконски калап сапун фондан Торта декорација мувла трговија на големо рачно изработени сапун мувла БР. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате.99 /парче
малата сирена моделирање силиконски калап сапун фондан Торта декорација мувла трговија на големо рачно изработени сапун мувла БР.70g Големина и тежина може да имаш мала грешка, за повикување само.99 /парче
chrysanthemum моделирање силиконски калап сапун фондан Торта декорација мувла трговија на големо рачно изработени сапун мувла БР. 30-ден Гаранција со Девизниот за неисправни, функционираат, неточни или на делови-водат за исчезнати предмети.99 /парче
Симпатична мечето моделирање силиконски калап сапун фондан Торта декорација мувла трговија на големо рачно изработени сапун мувла БР.99 /парче
Нилски коњ, мајка и син моделирање силиконски калап сапун фондан Торта декорација мувла трговија на големо рачно изработени сапун мувла БР.
Роуз жена моделирање силиконски калап сапун фондан Торта декорација мувла трговија на големо рачно изработени сапун мувла БР. Ако ви треба многу на овој производ, брзо да контактирате со нас, ние може да се обезбеди за да ви даде најдобра цена, најдобар квалитет и најевтин трошоците за превозот.99 /парче
.Вообичаено е дозволиво разлики во големината се approxi - mately 0. Ако неисправни, функционираат или делови-исчезнати предмети се веќе не е достапна на, за враќање на средствата може да се издаде.5*3 cm
Сапун Тежина : Околу.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги подобриме нашиот квалитет на производи и услуги.99 /парче
силиконски калап сапун фондан Торта декорација мувла трговија на големо рачно изработени сапун мувла БР. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќе ги провери и да ги реши тоа за вас наскоро.можете директно да един - такт нас .99 /парче
Тигар моделирање силиконски калап сапун фондан Торта декорација мувла трговија на големо рачно изработени сапун мувла БР.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално.5 инчи во мерењето . Карактеристики :
* 100% Сосема Нов и висок квалитет
* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски
* Микробранова печка и замрзнувач безбедно
* Обновливи, не-стап; Лесна употреба и чистење
* Погоден за сапун мувла торта мувла / чоколадо мувла / желе мувла
* Усогласеност со FDA/SGS
* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере.

За производот

Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Силиконска Гума
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ОД FDA,SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
NO.

Избор на клиент