LZS-15L Течни Flowmeter 20mm Интерфејс Внатре Дијаметар на Цевка Тип Проток на Вода Метар 5-50L/H
Новак - 20 %

LZS-15L Течни Flowmeter 20mm Интерфејс Внатре Дијаметар на Цевка Тип Проток на Вода Метар 5-50L/H

Достапно за нарачка
DEN 897.12
DEN 718.00
Достапност:


LZS-15 L Течни Flowmeter 20mm Интерфејс Внатре Дијаметар на Цевка Тип Проток на Вода Метар 5-50 L/H
Спецификација :
Име на производ : Flowmeter
Материјал : Стакло, Пластика
Мерка опсег : 5-50 L/H
Интерфејс внатре дијаметар : 20mm
Цевка со дијаметар : 29mm
Инсталација : Вертикална инсталација
Течност медиум : Вода
Должина : 230mm
Weigth : 250g
Пакет : 1 PC Flowmeter
Испорака :
1. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена.
2. DHL/UPS/Federal Express обично трае околу 3-7 работни дена до дестинацијата. И тоа е за 5-10 работни денови од ЕМС или ТНТ. Хонгконг Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Парцела трае 7 до 30 дена да брод на светот.
3. Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Плаќање :
Во моментов, Aliexpress прифати Виза, Мастеркард, Western Union, QIWI и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.
Гаранција и Гаранција :
1. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување
2. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.
3. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
4. За било какви предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.
Други Политики :
1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Ве молиме оставете ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по приемот на стоката, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. И ние ќе го прават истото. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по примање на тоа, ние ќе се обидеме нашите најдобри напори за поддршка на вас.
3. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе се обиде да одговори на вас како е можно поскоро.
4. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Само-услуга Шопинг Процес :

За производот

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
5-50L/H

Избор на клиент