Трговија на големо 2017 Нова Мода Накит, Силика гел Силикон Неонски Гума хривнија Флуоресцентна Боја Алки Нараквици JJ186

Трговија на големо 2017 Нова Мода Накит, Силика гел Силикон Неонски Гума хривнија Флуоресцентна Боја Алки Нараквици JJ186

Достапно за нарачка
DEN 133.92
Достапност:


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
10 бои / многу
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Инсекти
Број На Модел На:
JJ186
Стил:
Тренди
Бренд Име:
zhuwei
Материјал:
Силикони
Функција:
силикон
Затворач Тип:
Никој
Компатибилност:
силикон
Синџир Тип:
силикон
Метали Тип:
Силикони
Модел:
еластична хривнија
Стил:
Моден Гума Бендови
Qualit:
висок квалитет на накит

Избор на клиент