Полнети животни кадифен 25cm симпатична зелена жирафа играчка кукла високо квалитетни подарок присутни w1051
Новак - 48 %

Полнети животни кадифен 25cm симпатична зелена жирафа играчка кукла високо квалитетни подарок присутни w1051

Достапно за нарачка
DEN 720.00
DEN 374.00
Достапност:


објектот е околу 25см кадифен играчки , едно парче
имаме четири големини : 25cm,35cm,45см,и 55cm
ако ви се допаѓа други големини, ве молиме контактирајте со продавачот прво или можете да пребарувате други со себе од продавница.
ние брод предмети на светот
ако имате било какви прашања или сомнежи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа и ние мора да се потрудиме да им понуди најдобра услуга на сите купувачи .
36154190405

За производот

Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Тип На Објект:
Животни
Пополнување:
PP Памук
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Димензии:
25cm
Големина:
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пол:
Унисекс
боја:
Зелена
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
5664
Форма:
Животните
Животни:
Жирафа
Тема:
Играчка

Избор на клиент