JSM 18pcs Крап Риболов Коса Апаратури Зелена Обложени Плетенка Врзете Јамка 8245 Крива месо тело Кука Boilies Крап Апаратури Крап Риболов Tackles
Новак - 13 %

JSM 18pcs Крап Риболов Коса Апаратури Зелена Обложени Плетенка Врзете Јамка 8245 Крива месо тело Кука Boilies Крап Апаратури

Достапно за нарачка
DEN 719.52
DEN 626.00
Достапност:


JSM 18pcs Крап Риболов Коса Апаратури Зелена Обложени Плетенка Врзете Јамка 8245 Крива месо тело Кука Boilies Крап Апаратури Крап Риболов Tackles
Бренд Име : JSM
Кука Број На Модел : 8245
Кука Материјал : Висок Јаглероден Челик
Кука Големина : 2#, 4#, 6#
Должина : 21.5 cm
Се користи За : 16-18mm Мамки
Количина : 18pcs (3packs)
2# : 6pcs
4# : 6pcs
6# : 6pcs
1. Купување заштита работи надвор, но пакет се уште е во транзит. Датум на испорака ќе биде продолжен од страна на 10~30 дена, доколку пакетот се уште не е доставена, ние ќе се вратат сите на вашите пари. 2. Нема следење на информации. Ве молиме следете го вашиот пакет на 17track веб-страница по пакет се испраќаат надвор. Ако се уште не постои следење на информации за 7 дена подоцна, ни остави порака за ПОБРЗО. 3. Погрешно производи или погрешно квантитет. Постои етикетата на пакувањето, ве молиме да ни го покаже слики од етикетата и производи, ако тоа е наша грешка, ние ќе испрати сте нов точен производи или делумно враќање на пари за вас. 4. Превозот. Сите пакети ќе биде предаден во рок од 3 дена по уплата е потврдена, на delivey време може да биде одложен поради одмор, лошите временски услови, царина или други услови, ви благодариме за вашето разбирање. 5. Повратни информации. Вашата сите пет ѕвезди позитивни повратни информации е прифатена, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не сте задоволни. Ви благодариме! 6. Спорот. Тоа има лоши ефекти на нашето продавница ако отворите некој спор, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им обезбеди најдобри решенија за да ги задоволи вас.

За производот

Електрични или Не:
упатство
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Обликот:
Косата Апаратури
Со Владетел или Не:
No
Тип:
String Кука
Позиција:
Езеро
Со Скала или Не:
No
Бренд Име:
JSHANMEI
Линија Должина:
21.5 cm
Линија Обложени:
Зелена
риболов вид:
крапот риболов
Пакет:
Висок Квалитет OPP Вреќа
Користат За:
16-18mm Мамки
Видови Риби:
Крапот
Кука големина:
2#, 4#, 6#
Пакет:
6Pcs
Количина:
3packs

Избор на клиент