Кендис guo! топла продажба кадифен играчки полнети кукла Самовила Опашка Среќен сина мачка маче љубовник роденденски подарок 30cm 1pc
Новак - 5 %

Кендис guo! топла продажба кадифен играчки полнети кукла Самовила Опашка Среќен сина мачка маче љубовник роденденски подарок

Достапно за нарачка
DEN 648.96
DEN 616.00
Достапност:


Драги пријатели, добредојдовте на кендис guo 's продавница.
Нашата продавница е професионална деца играчка продавница можете да најдете многу различни видови на играчки, исто така нешто што може да ми кажете.
Тоа е за вашето бебе е добро да се избере добра продавница.
Еве ние се гарантира висок квалитет на производот и брзо го оценувате услуга .
Ви благодарам многу!
Кадифен играчки полнети кукла Самовила Опашка Среќен сина мачка маче љубовник роденденски подарок 30cm 1pc
материјал : кадифен играчки
боја : сина
облик : мачка
големина : околу 30cm
тежина : 0.2 kg
За големината : како и сите кадифен играчки е направен од страна на лица, тоа ќе биде нормален, да постојат малку во разликата. Ние и ветуваме да ви испрати најдобриот една, ви благодарам многу
Внимание : обично ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец. Ако вие не може да чека толку долго ве молиме не поставувајте цел . Ние, исто така, се надевам дека ќе го добиете на стоки, како е можно поскоро, но ние не може да се контролира брзината на превоз, ви благодарам многу за вашето разбирање.
Даноци
1) цел ќе биде прогласен како подарок и пониската вредност за елиминирање и минимизирање на вашиот сопствен доход, и лесно обичај постапка.
2) правилата се различни во секоја земја, за жал, не постои начин за нас да знаат relus, прописите, обичаите, традициите, практики, документација во секоја земја, па Затоа ние не може да понуди совети во врска со даноците во вашата земја, но ако се знае информации на даноци правила во вашата земја, само кажи ни, ние сме повеќе од среќни да го следат вашиот чекор.
Превозот
ние поддршка бесплатен превозот од кина пост воздух mail, обично тоа ќе ве чини 15~45 дена за да вашата земја. но кога влезе во продажба сезона, компанија од Кина пост ќе мора да се справи со илјадници пакет секој ден, и обичај ќе го зајакне надзорот на секој пакет, ќе има многу надворешни фактори предизвика одложување, па можеби тоа ќе ве чини повеќе од 2 месеци до вашата земја. ако сакате да се купи подарок, за некој посебен ден, тоа е добро за вас да се купи пред 2~3 месеци. ви благодариме
Наплата
1) Неисправни производи мора да се каже во рок од 3 дена заедно со фотографии на неисправни делови, ние може да испрати нови една за замена, но клиентите треба да се обрне на товар
2) ако сакате наплата, само износот на стоковните себе
Повратни информации
Ако сте задоволни со објектите што сте ги примиле, pls ни даде позитивна повратна информација, вашата поддршка е моќта на работа.

За производот

Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Тип На Објект:
Животни
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
се грижи
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
кендис guo
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Животни:
Мачки
Број На Модел На:
G14052503
Тема:
мачка
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Димензии:
околу 30cm

Избор на клиент