5pcs Природни Полу-скапоцени камења Накит Конектори Druzy Кристал Со Кристал го Отвори Двоен Круг Приврзоци
Новак - 7 %

5pcs Природни Полу-скапоцени камења Накит Конектори Druzy Кристал Со Кристал го Отвори Двоен Круг Приврзоци

Достапно за нарачка
DEN 1118.88
DEN 1041.00
Достапност:


Природни Druzy Аметист Конектор
Големина : Приближно 30~40mm
Материјали : Druzy Аметист
Боја : Виолетова

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Ainicin
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Слободна Форма
боја:
Бела
Материјал:
кварцен кристал
is_customized:
Yes

Избор на клиент