Полнети животни 42cm симпатична делфин кадифен играчки кукла подарок присутни w1121
Новак - 47 %

Полнети животни 42cm симпатична делфин кадифен играчки кукла подарок присутни w1121

Достапно за нарачка
DEN 1872.00
DEN 992.00
Достапност:


објектот е околу 42 см кадифен играчки ,едно парче
имаме четири бои : бела , розова , сина и сива боја
ние ќе брод случаен боја надвор ако немате посебна боја услов кога ќе го поставите цел .
имаме четири големини, 22cm, 28cm, 38cm и 42cm
ако ви се допаѓа други големини, ве молиме контактирајте со продавачот прво или можете да пребарувате други со себе од продавница.
ние брод предмети на светот
ако имате било какви прашања или сомнежи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа и ние мора да се потрудиме да им понуди најдобра услуга на сите купувачи .
22061888241

За производот

Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Тип На Објект:
Животни
Пополнување:
PP Памук
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Животни:
делфин
Димензии:
42cm
Големина:
30-50cm
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пол:
Унисекс
боја:
Бела,Сина,Розова,Темно Сива
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
5664
Форма:
Животните
Тема:
Играчка

Избор на клиент