Универзална MPU105 MPU-105 Брзо Ослободување L Плоча Заградата Одговараат за Ca-не 5D Mark II 60D 50D Tripod Monopods

Универзална MPU105 MPU-105 Брзо Ослободување L Плоча Заградата Одговараат за Ca-не 5D Mark II 60D 50D Tripod Monopods

Достапно за нарачка
DEN 304.32
Достапност:


Карактеристики : Состојба : Нова Дебелина : 10мм Големина : 105mm x 38mm x 75mm(L x W x H) Завртка Големина : 1/4" (6.35 mm) Материјал : Метал Алуминиум во Safe Завртка инсталиран во двете страни за да се спречи пад на камерата со несреќа. Може да ја промените локацијата на завртка за да ги собере различни камери. Оваа Брзо Ослободување L Плоча Систем е дизајниран да биде компатибилен со другите бренд брзо ослободување системи. Погоден за повеќето топката глави. Изграден со одлични материјали, нуди исклучителен квалитет. Висока прецизност ЦПУ обработка центри прецизност обработка, да ги исполнуваат Akai стандардна спецификација компатибилен со сите КАКО брзо ослободување плоча, како што се ARCA-ШВАЈЦАРИЈА, на РПС, КИРК, Вембли, MARKINS, SUNWAYFOTO, Kailash, Benro, ЖАЛФИЈА, Тајван, Лото, итн пакет се вклучуваат : 1 x MPU-105 L-плоча за Камерата Tripod Не вклучуваат Погоден За : Сите 38mm тела на брзо ослободување плоча, и сите дигитална камера со 1/4 завртка дупка.

За производот

Број На Модел На:
mpu-105
Бренд Име:
хари добро
Пакет:
No

Избор на клиент