Sweatshirt мажите спортски 2017 Бидат Различни уникатен изглед за печатење качулка мажите секојдневен sportsman носат tracksuits бренд-облека
Новак - 23 %

Sweatshirt мажите спортски 2017 Бидат Различни уникатен изглед за печатење качулка мажите секојдневен sportsman носат tracksuits

Достапно за нарачка
DEN 574.08
DEN 442.00
Достапност:


ПРЕДМЕТИ ИНФОРМАЦИИ
- Име На Производ : Мажите Суичери
- Боја : Црна,Сина,Темно Сина,Темно Сива,Сива,Црвена,Бела
Големина : S,M,L,XL,2 XL
- Достапни По Повод : Секојдневниот живот,кои Датираат,Повик носат
Големина На Табелата / Азија Големина
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи 1-3 см разликува.

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Руно
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Маскирани:
No
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Стил:
Моден
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери
Материјал:
Памук,Spandex

Избор на клиент