Полнети животни 20cm клеча боксер куче кадифен играчки кукла високо квалитетни подарок присутни w1179
Новак - 48 %

Полнети животни 20cm клеча боксер куче кадифен играчки кукла високо квалитетни подарок присутни w1179

Достапно за нарачка
DEN 816.00
DEN 424.00
Достапност:


објектот е околу 20 cm кадифен играчки ,едно парче
бои : како се покаже слика
ако ви се допаѓа други големини, ве молиме контактирајте со продавачот прво или можете да пребарувате други со себе од продавница .
ние брод предмети на светот
ако имате било какви прашања или сомнежи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа и ние мора да се потрудиме да им понуди најдобра услуга на сите купувачи .
17400046203

За производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Животни:
Куче
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Број На Модел На:
5664
Тема:
Играчка
Форма:
Животните

Избор на клиент