90yards 1 Ред Црвено Еластична Водат Sequin Средување на 13mm Applique Чипка Лента Трим Шиење Додатоци T141
Новак - 12 %

90yards 1 Ред Црвено Еластична Водат Sequin Средување на 13mm Applique Чипка Лента Трим Шиење Додатоци T141

Достапно за нарачка
DEN 1583.52
DEN 1393.00
Достапност:


Производ Детали
Пакет Компонента : 1 X 90 метри Материјал : Sequin Големина : Приближно 0.5"инчен ширина (13mm) Боја : Црвена

За производот

Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
t141
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски
Ширина:
30 YARDS
Декорација:
Sequins
Техника:
Плетенка
Материјал:
Полиестер / Најлон
Ткаенина Тип:
sequin

Избор на клиент