1pc 12V/24VDC,250mm/ 10 инчен удар DC линеарна actuator, 750N/75KG/165LBS оптоварување линеарна actuator

1pc 12V/24VDC,250mm/ 10 инчен удар DC линеарна actuator, 750N/75KG/165LBS оптоварување линеарна actuator

Достапно за нарачка
DEN 1344.00
Достапност:


12 V/24 VDC,250mm/ 10 инчен удар DC линеарна actuator, 750 N/75 KG/165 LBS оптоварување линеарна actuator
фотографијата покажува :
Карактеристики :
Тип LM-P5
Внесување 12/24 VDC
оптоварување од 300-900 N/30-90 KG/66-198 LBS
Брзина 6-29mm/s
Ограничен Вклучите вградениот(не прилагодливи)
Должност циклус 10%
моќност 30w

За производот

сертификација:
CE
Употреба:
Автомобил,Вентилатор,Електричен Велосипед,Home Апарат,Брод
Број На Модел На:
LM-P5
Изградба:
Постојан Магнет
Ефикасност:
ОДНОСНО 2
Тип:
Тубуларна Мотор
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
Бренд Име:
YunlinLi
Излезна Моќност:
30W
лифт:
750N=75KG=165Pound
мозочен удар:
250mm
боја:
црна ,бела
со англиски Упатство:
Yes
is_customized:
Yes
Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
4500r/мин
Напон(V):
24V 36V

Избор на клиент