виси светилки за јадење соба Декорација кабелот pendant светлина Железо Школка Северна Европа Модерна pendant осветлување за ресторани
Новак - 40 %

виси светилки за јадење соба Декорација кабелот pendant светлина Железо Школка Северна Европа Модерна pendant осветлување за

Достапно за нарачка
DEN 1110.72
DEN 666.00
Достапност:


. виси светилки за јадење соба Декорација кабелот pendant светлина Железо Школка Северна Европа Модерна pendant осветлување за ресторани Параметар
90-240 V AC
E27x1pcs 40w max.
Железо
Сијалица ќе биде испратен како подарок (само кажете ни ја вашата Напон ? )
Големина : D20 / D30cm
Бои : Кафе , бела, жолта
ВИСТИНСКИ СЛИКИ :
AC90-260 V затворен Дома Декорација Виси Светлина светилка Железо Круг Назад Школка Pendant светлина Северна Европа Модерна Едноставна Droplight

За производот

Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Број На Модел На:
PL-323
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
обложено
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
BINFU
Стил:
Гроздобер
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Осветлување Област:
5-10square метри
Место:
Салон
Е dimmable:
No
Абажур Боја:
Бела,Жолта,Кафеава
Е Светилки Вклучени:
Yes
Гаранција:
1
Материјал:
Метал
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број на извори на светлина:
1
Име:
Железо Круг Назад Школка Pendant светлина
светилка база:
E27X1pcs 40w max.
Тип На Светилка:
led сијалица / заштеда на енергија сијалица/ блескаво светилка
кабел:
100cm
Напон:
90-265V AC fits all over the world
Материјал:
Железо

Избор на клиент