Кинески Змеј DIY Силиконски Калап за Сапун 3D Животинско рачно изработени Сапун Мувла

Кинески Змеј DIY Силиконски Калап за Сапун 3D Животинско рачно изработени Сапун Мувла

Достапно за нарачка
DEN 556.80
Достапност:


Спецификација :
Материјал : 100% Еко-пријателски силикони
Тежина на силиконски калап : 150 грама
Големина на силиконски калап : 95 *62*37mm
Боја : розева
Примена :
Тоа може да се користи за да се направи рачно изработени сапун , свеќа,чоколадо ,колачи,бонбони,фондан scraft,и смола занаети,и така натаму.

За производот

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
голема мувла
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB,SGS
Материјал:
Силиконска Гума
Број На Модел На:
GS153
Торта Алатки Тип:
Габи,
is_customized:
Yes
Сертификат:
SGS/ФДУ
боја:
Пинк
големина на мувла :
95*62*37 мм
тежина на мувла :
150 грама
Големина на готови сапун:
80*50*30 мм
metarial:
100% еко-пријателски Силикони

Избор на клиент