2017 3 панели платно сликарство Модуларен слики поставување спреј џузепе seascape фотографија Слика Рамки ѕид арт деко слика
Новак - 20 %

2017 3 панели платно сликарство Модуларен слики поставување спреј џузепе seascape фотографија Слика Рамки ѕид арт деко слика

Достапно за нарачка
DEN 441.60
DEN 353.00
Достапност:


За производот

Големина (Инчен):
30x30cmx3p, 40x40cmx3p, 50x50cmx3p
боја:
БЕЗ РАМКА, РАМКА СО
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Поддршка База:
Платно
Форма:
Три-слика Комбинација
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
ѕидот cooing
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
168
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Избор на клиент