AC220V Електрични Влијание Вежба 4-Заби Вратило Арматура Роторот за Bosch GBH 2-20se

AC220V Електрични Влијание Вежба 4-Заби Вратило Арматура Роторот за Bosch GBH 2-20se

Достапно за нарачка
DEN 861.60
Достапност:

Име на производ Електричен Мотор Роторот Одговара за Бош GBH 2-20se Оценет Напон AC220 V Вози во Бунари со Дијаметар 9mm/0.35" Вози Вратило Малку Дијаметар 8mm/0.31"(4 Заби) комутаторот за префрлување Дијаметар 23mm/0.9" Роторот Основни Димензии 35 x 42mm/1.3" x 1.7"(D*L) Вентилаторот за Ладење Дијаметар 55мм/2.2" Не-вози Крајот Дијаметар 7mm/0.28" Вкупна Должина(Приближно) 153mm/6" Материјал Челик, Бакар, Пластика
Количина : 1pcs

За производот

DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
за Bosch GBH 2-20se
DIY Материјали:
Електрични
Номинална Влезна Моќност:
како опис
Не-Оптоварување Брзина:
како опис
Номинална Напон:
220v

Избор на клиент