beler Мотоцикл 1/4 Knurled Седиште Завртка Покрие Болт за 1996-2015 Харли Дејвидсон Спортските Дуна Софтејл Streetbob Широк Glid

beler Мотоцикл 1/4 Knurled Седиште Завртка Покрие Болт за 1996-2015 Харли Дејвидсон Спортските Дуна Софтејл Streetbob Широк Glid

Достапно за нарачка
DEN 193.92
Достапност:

1/4"-20 Knurled Седиште Завртка Гром Одговара за Мотоцикл Харли Спортските Дуна Софтејл ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ Состојба : 100% нови Боја : Црна/Сребрена/Црвена Материјал : Метал Вкупната Големина : прибл.20 x 28mm (0.79 x 1.1 инчи) (D x L) Тема Род Големина : прибл.15 x 6mm (0.6 x 0.24 инчи) (L x D) Точка се вклучени :
1 x Knurled Завртка
1 x Гума за Миење Компатибилен со : Одговара за 1996-2015 Харли Спортските, Вајд Глајд, Стрит Боб, Roadking, Fatbob, Streetbob, Софтејл, Дуна, Стрит Глајд, Роуд Глајд, Ултра Планирам, Турнеи и други модел со 1/4-20 тема.
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински. Answer : ___________________________ Note :
1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.
3) ве Молиме бидете сигурни дека големината и обликот на овој објект се одговара за вашиот мотор пред да купите. ♦ ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
Производ Димензија :
Атрибут :
Функција :
1) Дела и на речиси за Харли .
2) на Овој болт е за задниот дел на седиштето на врвот на задната фендер монтажа. Не за страна монтажа.
3) Не алатките кои се потребни за да го инсталирате или отстраните.
4) Лесен за инсталација.
5) Стабилни карактеристики, висока сигурност. ♦ ПРОИЗВОД ФОТО ШОУ

За производот

боја:
Сребрена, Црвена, Црна
Бренд Име:
beler
Објектот Должина:
2cm
Објектот Ширина:
2.8cm
Објектот Тежина:
0.026kg
Материјал Тип:
Метал
Тип На Објект:
Места & Клупи
Состојба:
100% нови
боја:
Црна/Сребрена/Црвена
Материјал:
Метал
Вкупната големина:
прибл.20 x 28mm (0.79 x 1.1 инчи) (D x L)
Тема Род Големина:
прибл.15 x 6mm (0.6 x 0.24 инчи) (L x D)
Компатибилен со:
Одговара за Скутер со 1/4-20 тема.

Избор на клиент