2017 Снимање Игри AK47 AWP Porte Clef Легура Пиштол MP5 Копче Синџири Пиштол Модел Мажите Накит Приврзоци Копче Прстен Подарок KeyChain
Новак - 21 %

2017 Снимање Игри AK47 AWP Porte Clef Легура Пиштол MP5 Копче Синџири Пиштол Модел Мажите Накит Приврзоци Копче Прстен Подарок

Достапно за нарачка
DEN 96.00
DEN 76.00
Достапност:


Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
*** Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Вашето задоволство, нашите извршување!

За производот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Метална боја:
Црна Позлатен Пиштол
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
YSK002
Бренд Име:
Meirenpeizi
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Скок
Функција:
како Слика
Компатибилност:
како Слика
is_customized:
Yes
боја:
Црна Позлатен Пиштол
Пакување:
OPP вреќа
Материјалните добра:
Легура
превозот:
Бесплатен превозот,>$7 со следење на број
Повод :
Aversary Ангажман Подарок Партија Свадба
Обликот:
Пиштол
Тежина:
12g
Големина:
6.2*2,2 см
Методи На Продажба:
продажба на мало; трговија на големо; dropshipping

Избор на клиент