Посебни Дише столче Покритие За Шкода Octavia Fabia Врвен Брза Yeti Spaceback Joyste Jeti авто додатоци Налепници 3 28
Новак - 40 %

Посебни Дише столче Покритие За Шкода Octavia Fabia Врвен Брза Yeti Spaceback Joyste Jeti авто додатоци Налепници 3 28

Достапно за нарачка
DEN 10847.52
DEN 6508.00
Достапност:

Ние може да произведе некои други бренд столче покрие ако ви треба;
3.Азербејџан,
Проценето Време На Испорака : 15 - 34 Дена
Друга Земја Проценува Време На Испорака : 20 - 55 Дена
4. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена откако ќе поставите цел. Ние разбираме вашата загриженост, и ќе се потрудиме да им понуди добро решение брзо да живеат до вашето задоволство. Ако сакате да трговија на големо, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде совршен цена. За било какви предмети да се испрати назад до нас, ве молиме испратете со ЕМС или пост со следење на број. Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 72 часа по приемот потврди за плаќање. Ali Express Стандард Превозот Бесплатен Превозот.Нов Зеланд. Ние можеме да произведуваат 95% на тип на возило seat опфаќа, бидејќи имаме Професионална столче покрие фабрика, имаат професионални инженери. И ние не сме одговорни за Штета или пратката е задржан од страна на вашиот локален обичај
За политика на Враќање :
1. Контроверзии : Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, не се отвори спорот, затоа што имаме можност да ви помогне да ги реши сите проблеми. Ако не сте задоволни со купувањето, ние би биле задоволни да се направи замена или рефундирање во рок од една недела. Ние можеме да произведуваат според вашите посебни барања, ако имате посебни потреби, Но ќе треба да плаќаат екстра пари.Швајцарија. Ако не сте задоволни со нашите производи , ве молиме да не контактирате и да ми кажете во што е проблемот , ние ќе ви помогнат да се реши . Превозот и ракувањето со полнење не се враќа. Тоа е нашиот живот, за да преживее.Норвешка. Ние не сме одговорни за било какви проблеми кои се предизвикани за време на превозот, како што се незгода, одложување или други прашања. Времето за испорака зависи од земјата на дестинација. Ние ќе се потрудиме за да можете 100% задоволство. Ние имаме повеќе од 95% од столче модел
За Нас :
За плаќање :
1.ние треба некои фотографии за вашиот автомобил е предните седишта и на задните седишта . Со цел да се обезбеди да примате стока само плаќаат пониска, помалку даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, Купувачот е одговорен за какви било царински давачки, ако тоа е потребно.Австрија. Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски Трансфер, Western Union,Moneybookers,и други методи за плаќање.Сингапур. Ако треба да се промени износот или фактура , ве молиме контактирајте со нас . За редослед : Откако ќе платат за тоа , ние треба повеќе imformation за вашиот автомобил .
Превозот Компанијата : Ali Express Стандард За Испорака
Земја (Бесплатен Превозот) : Руската Федерација
Проценето Време На Испорака : 10 - 25 Дена
Превозот Компанијата : Русија Експрес - SPSR
Земја : сад ( во САД само )
Проценето Време На Испорака : 15 - 30 Дена
Превозот Компанијата : Ali Express Стандард За Испорака
Земјата : Ирска. Декларација : Ако ви требаат 7 седишта . За повратни информации :
Победа голем углед и почит од нашите колеги и клиенти, бидејќи ние постојано ги држат убедување : Клиент е Бог ,услугата доаѓа на прво место! 1.ве молиме контактирајте со нас или да ја напуштат масажи за мене , 7 седиштето треба плаќаат екстра пари , благодарение answer : ___________________________ Note : ние не ќе ви помогне да го плати царинските давачки ( затоа што мора да се плати тарифи во нашата земја ) , но ние може да ви помогне да се промени со цел да се изјасни на цената или да го обезбеди фактури , висината на даночните во секоја држава не е исто , ве молиме да се консултирате локалните море канцеларија .

За производот

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Бренд Име:
wenbinge
Објектот Висина:
20cm
Mfg Серија Број:
посебни
Објектот Ширина:
40cm
Објектот Тежина:
3kg
Специјални Функции:
Мека, удобно, топло, не влијае на седиштето потоплите систем
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Материјал Тип:
Синтетички Влакна
сет парче:
>10
Објектот Должина:
40cm
Материјал Тип:
сендвич материјал

Избор на клиент