LCL 564XL 564 XL (5-Pack) Мастило Компатибилен Кертриџ за HP Photosmart D5445/D5460/D5463/D5468/C5324/C5370/C5373
Новак - 0 %

LCL 564XL 564 XL (5-Pack) Мастило Компатибилен Кертриџ за HP Photosmart D5445/D5460/D5463/D5468/C5324/C5370/C5373

Достапно за нарачка
DEN 606.24
DEN 606.00
Достапност:


Answer : ___________________________ NOTE :
Почитувани купувачи, ние сме во состојба да се испорача во следниве области : Обединување, Martinique, Guadeloupe, француска Гвајана, Mayotte, француска Полинезија, Нова Каледонија, Валис, Futuna, Canaria, Сеута, Мелила.
ФАБРИКАТА ПРОДАЖБА! БРЗО ЛОКАЛНИТЕ ПРЕВОЗОТ!
Опис :
100% СОСЕМА НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ НА МАСТИЛО КЕРТРИЏ ЗАГАРАНТИРАНА
100% Задоволството Загарантирана
: ) Боја и Мастило Волумен : Црна : 24ml, Фото, Црна Цијан Магента Жолта : 15ml
: ) Вклучува : 5 Мастило Касети (5-Pack)
: ) Лесно да се инсталира : Пакетот вклучува упатството за корисникот.
: ) 100% задоволство гаранција : 24 месеци гаранција и 36-месечно рок на траење.
: ) За употреба во следниве :
HP Photosmart D5445/D5460/D5463/D5468/C5324/C5370/C5373/C5380/
C5383/C5388/C5390/ C5393/C6340/C6350/C6380/C6375/7520/D7560/B8550/
C6324/D5400/D7560/B110c /HP Photosmart премиум C309a/C309g/C309n/
C310a/ C310b/ C310c/C410a/ C410b/C410d /HP Photosmart e Station C510a
HP Photosmart Плус B210b
: ) Продавачот гаранција опис : целосна 24-месечен гарантен за 100% гаранција (контактирајте со нас!)
: ) 24-часовна поддршка за корисниците под никакви околности.

За производот

Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
lcl
Компатибилен Бренд:
HP
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
564XL
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
боја:
Црна PhotoBlack Цијан Жолта Магента

Избор на клиент