моден дизајн француски криви владетел за Уметност облека дизајн прилагоди на моделот Platemaking висок квалитет #1311 транспарентен ПВЦ пластика

моден дизајн француски криви владетел за Уметност облека дизајн прилагоди на моделот Platemaking висок квалитет 1311 транспарентен

Достапно за нарачка
DEN 349.92
Достапност:

материјал : ПВЦ пластика Модел : 1311 Дебелина : 1.2 mm Опсег : За модни дизајнери,модни студент,занаетите,моделот на одлуки,итн

За производот

Тип:
владетелот
Бренд Име:
МАГИЧЕН НАУКА
Материјал:
Пластични
Укината:
No
Промоција Владетел:
No
Број На Модел На:
1311
Владетел Тип:
француски крива владетел

Избор на клиент