Гроздобер Мотоцикл Очила Multicolor Steampunk Очила Off-road Спортски очила за сонце За Харли Гроздобер Пилот
Новак - 10 %

Гроздобер Мотоцикл Очила Multicolor Steampunk Очила Off-road Спортски очила за сонце За Харли Гроздобер Пилот

Достапно за нарачка
DEN 383.52
DEN 345.00
Достапност:


Спецификации : Кожа Боја : Кафена Рамка Боја : Бакар Леќа Боја : Црна/Избриши/Сино/Сребрена/Жолта(Изборен) Материјал : Бакар Рамка/PC/Сунѓерот/Кожа Објект Тежина : 100g Објект Големина : Слободен Големина за возрасни Одговараат За : Мотоцикл Возење Пакет се Вклучуваат : 1 * Мотоцикл Очила
Карактеристики :
Количка за дизајн, лесен за чување.
Добра заштита за очи, windproof и dustproof.
Еластична лента е прилагодлива и пропадна доказ, погодни за секоја личност.
Бакар очила рамка, висока цврстина и добра хемиска отпорност.
PC леќа се отпорно на гребење и ултравиолетови-доказ.
Сунѓерот и кожа материјал, меки и удобни.
Супер кул стил, потребно е очила за мотор на возачите.
Контакт Со Нас На :
Нашите работно време : од понеделник до сабота GMT+8 Пекинг 8 : 30-18 : 00 GMT 0 Лондон 00 : 30-10 : 00 MGT-5 Вашингтон 20 : 00-5 : 00 GMT+3 Москва од 4 : 00-13 : 00 GMT-3 Brasilia 21 : 30-7 : 00 Ако сте looling за промет на ГОЛЕМО Цена, ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за каталогот и понуда, ви благодариме
Превозот : Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 1-2 работен ден, откако доби расчисти исплата. Сите вклучува превозот поштенски и такса за ракување. Превозот времето е зависи од превозот начин кој сте го одбрале, временски и други причини, ви благодарам за вашето време и бизнис
Напомена :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. За безбедно вашите пари, можете да ни кажете го прогласи вредност на пратката или ние ќе напишете една третина од износот, но не повеќе од 20 долари.
Гаранција политика : ве Молиме осигурајте се избере вистинскиот модел,правото големина, вистинската боја пред наддавање. И ве молиме контактирајте со нас ако има било какви прашања или ви помогне. Pleaase врши увид на стоките веднаш кога пратката пристигнување. Се потврди дека сите делови се во добра состојба. Othervise, ве молиме одби да се регистрирате. Ние ќе го препрати или наплата кога предметот на косата. Сите производот имаат 3 месеци - 12 месеци гаранција. Човековите оштетени не е во гаранцијата.
Повратни информации : ве Молиме дозволете ни да се одговори на вашата е-пошта во 24hrs.Ако не се согласувате со нашите политики и превозот условите, ве молиме да не понуда. Ако не сте задоволни со нашата служба,ве молиме да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 Ѕвезди" и ни остави позитивен фидбек. Ние ќе го прават истото за вас, ве Молиме контактирајте со нас пред да ја напушти нас, негативна или неутрална реакција , комуникација може да се реши 99.9% од проблеми, ние се грижиме за секој клиент и ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.Ви благодариме за вашето разбирање љубезно

За производот

Тип На Објект:
очила
Леќи Во Боја:
Мулти,Јасно
Големина:
S,XXL,L,XL,M
Пол:
Жени,Мажи,Унисекс
Бренд Име:
evomosa
Fitment:
Вклопуваат со Половина или Отворете Лице Шлемови
Материјал:
PC Леќа, ABS Рамка, Сунѓерот,Еластична Кожа за на Рака
леќи во боја:
Црна,Сина,Сребрена,Јасно,Жолта

Избор на клиент