година Mandrake Rip-Стоп BDU Жена Шорцеви Полициска патрола Краток Жените Тактички Шорцеви

година Mandrake Rip-Стоп BDU Жена Шорцеви Полициска патрола Краток Жените Тактички Шорцеви

Достапно за нарачка
DEN 959.52
Достапност:


2016 година Mandrake Rip-Стоп BDU Жена Шорцеви Полициска патрола Краток Жените Тактички Шорцеви
Опис на производот 2016 Година Mandrake Rip-Стоп BDU Жена Шорцеви Полициска патрола Краток Жените Тактички Шорцеви
1. Kryptek маскирна Шема
2. P/C 65/35 Ripstop Материјал
3. Факултативна боја : Mandrake Highlander Typhon Номад Планина
1. Факултативна Битка змија боја : Mandrake Highlander Typhon Номад Планина 2. P/C 65/35 Ripstop Материјал 3. Multicam Маскирна Шема 4. 4 џебови
Слики за 2016 година Mandrake Rip-Стоп BDU Жена Шорцеви Полициска патрола Краток Жените Тактички Шорцеви
Повеќе други маскирни панталони за вашиот изберете : Човек Маскирни Панталони
2016 година Mandrake Rip-Стоп BDU Жена Шорцеви Полициска патрола Краток Жените Тактички Шорцеви

За производот

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Одговара Тип:
Редовни
Панталона Стил:
Редовни
Стил:
Новина
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Памук,Полиестер
Затворање Тип:
Патент Летаат
Материјал Состав:
65/35 P/C
Број На Модел На:
TGBS276
Шаблон Тип:
Кавер -
Име:
Маскирна Жена топли шорцеви
Пред Стил:
Станот
боја:
Mandrake Highlander Typhon Номад Планина
Големина:
s m l
Материјал:
65/35 P/C ripstop
Точка Бр.:
TGBS276

Избор на клиент