бесплатен превозот на големо 1.2*8*3мм потковица тело пирсинг 100pcs хируршки Нерѓосувачки Челик НЕОНСКИ бои CBR ВЕЃА прстен

бесплатен превозот на големо 1.2*8*3мм потковица тело пирсинг 100pcs хируршки Нерѓосувачки Челик НЕОНСКИ бои CBR ВЕЃА прстен

Достапно за нарачка
DEN 693.60
Достапност:


Detial :
1.meterials : хируршки нерѓосувачки челик
2.100 компјутери/многу , мешано 8 неонски бои,а секоја боја количество мешани случаен избор , боја како во сликите покажуваат засвири !
3.Тип : носот прстен,потковица пирсинг, пирсинг на тело , тело накит
4.цена : фабрика цена
5.парична казна или мода : мода и казна
6.одговараат : унисекс
7.стил : потковица ,НЕОНСКИ БОИ
8.големина : 1.2*8*3мм(16g)
9.Место на Потекло : Кина (Копно)
10.испорака време : 7-15days
11.Голем за да може да се прифати
* Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
Белешки
ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа

За производот

Метална боја:
мешани бои, бела
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
TGEOR
Број На Модел На:
S-S-H-P-002
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Веѓа Накит
meterials:
хируршки нерѓосувачки челик
Тип:
labret & усна прстен , labret & усна пирсинг
моден или парична казна:
Моден
Големина:
1.2*8*3мм
Стил:
потковица , НЕОНСКИ БОИ
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Никој

Избор на клиент