Полнети животни 60x50cm симулација зумира елени кадифен играчки кукла високо квалитетни подарок присутни w1165
Новак - 48 %

Полнети животни 60x50cm симулација зумира елени кадифен играчки кукла високо квалитетни подарок присутни w1165

Достапно за нарачка
DEN 2736.00
DEN 1423.00
Достапност:


објектот е околу 60 cm кадифен играчки ,едно парче
имаме три димензии : 60cm.75см, и 90cm ,
ако ви се допаѓа други големини, ве молиме контактирајте со продавачот прво или можете да пребарувате други со себе си од продавница :
ние брод предмети на светот
ако имате било какви прашања или сомнежи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа и ние мора да се потрудиме да им понуди најдобра услуга на сите купувачи .
19100464616

За производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Животни:
Елен
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Број На Модел На:
5664
Тема:
Играчка
Форма:
Животните

Избор на клиент