ZY-110 220 V Прирачник Топла Фолија Печат Машина Прирачник Stamper Кожа Втиснување Машина за Печатење Област 110*120MM

ZY-110 220 V Прирачник Топла Фолија Печат Машина Прирачник Stamper Кожа Втиснување Машина за Печатење Област 110*120MM

Достапно за нарачка
DEN 3621.60
Достапност:


ZY-110 Прирачник Топла Фолија Печат Машина Прирачник Stamper Кожа Втиснување Машина за Печатење Област 110*120 MM
Карактеристики :
Оваа машина се користи во кожа, gilt дрво и производи од хартија,
пластика и гума површина, за отпадоци за преработка,
така што производи се постигне целта на прекрасен изглед
Машината се користи рака притисок со автоматско лента машина,
може автоматски да ја прилагодите количината на хартија во овој модел ,
тоа е едноставен, компактни модели предност,
е идеален опрема на печат и creasing
Answer : ___________________________ Note :
Оваа машина се 220v & 110v ,ако треба 110v , ве молиме контактирајте со нас ,110v машина треба да додадете 98Ви благодариме
Добредојдовте Li Семејството на рек"!
Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следниве совети пред купување. Ако било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас.
1, далечинскиот област испорака такса не е вклучена во цената на стоката, иако некои се бесплатен превозот. Ако вашата адреса припаѓа на оддалечена област за DHL,Fed Ex и така натаму, ќе мора да плаќаат екстра 30.00 ДОЛАРИ за тоа или контактирајте со нас да изберете и други превозот методи.
2, ве Молиме да ни оставите порака, во цел подсетуваат каков вид на напон и plug ви треба за електрична опрема. Како што знаете различни земји користат различни стандардни приклучоци и различни напон.
3, во Врска со фактурата и декларацијата за вредност, ако имате одредени барања исто така можете да контактирате со нас или оставете порака по ред.
4, За плаќање, испорака ве молиме погледнете ги следните информации.

За производот

Бренд Име:
YunlinLi
Состојба:
Нови
Тип:
топла притиснете
Број На Модел На:
ZY-110
Напон:
220V/110V (for 110v ,need to add 98usd)
Печатење област:
110*120MM
со англиски Упатство:
Yes

Избор на клиент