2017 лето Оригинални африкански стил на облека midi здолниште за жените приватна сопствени високо квалитетни batik памук femmal облека A722704
Новак - 13 %

2017 лето Оригинални африкански стил на облека midi здолниште за жените приватна сопствени високо квалитетни batik памук femmal

Достапно за нарачка
DEN 1658.88
DEN 1443.00
Достапност:


За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Посебни Употреба:
Традиционална Облека
Тип На Објект:
Африка Облека
Тип:
Dashiki
Пол:
Жените
Бренд Име:
AFRIPRIDE
Број На Модел На:
A722704
Материјал:
Памук
Приватна Сопствени:
Yes
превозот:
Бесплатен превозот
Материјал:
100%памук
Стил:
Африкански модни жените skrit
wasitline:
Висок
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен
Повод:
повик,работа,датум,страни
Должина:
Knee-length
Ткаенини:
Восок/Batik
Шема:
Печати

Избор на клиент