2017 Нови карбонски влакна патот велосипед слушалки јаглерод mtb велосипед делови на велосипед вилушка сад во септември конусна коси миење 1 1/8
Новак - 11 %

2017 Нови карбонски влакна патот велосипед слушалки јаглерод mtb велосипед делови на велосипед вилушка сад во септември конусна

Достапно за нарачка
DEN 384.00
DEN 342.00
Достапност:

торба торба торба
материјал : fibra де carbono
altura : 12 MM
Peso де ла muestra : 15g (12mm де altura)
traje де 28.60 mm tenedor
acabado : колега о brillante

За производот

Големина:
34.9mm
Надворешен дијаметар:
47.5
Број На Модел На:
110
Тежина:
15G
Бренд Име:
wacako
Создаден Diamete:
28.6
Висина:
12mm
Материјал:
јаглерод
Име:
PuraRaza

Избор на клиент