Dual band! 900/2100mhz 2G на 3G мобилен телефон сигнал бустер со LCD дисплеј, голема покриеност засилувач
Новак - 8 %

Dual band! 900/2100mhz 2G на 3G мобилен телефон сигнал бустер со LCD дисплеј, голема покриеност засилувач

Достапно за нарачка
DEN 7200.00
DEN 6624.00
Достапност:


започнете
крајот

За производот

Бренд Име:
ATNJ
Број На Модел На:
ЈС-DB900/2100
Фреквенција:
до
Фреквенција:
Надолу
покриеност:
350m2
Добивка:
70db
Излез:
15-25dB
Гаранција:
3 Години
Големина:
225*140*32mm
agc:
направено
Клучни зборови:
2g на 3g repeater
Мрежа:
gsm 3g

Избор на клиент