5 парови GX12-4 GX12 4 Pin Дијаметар 12mm Машки & Женски Жица Панел Конектор Кружни Завртка Тип Електричниот Конектор Приклучок за Приклучок

5 парови GX12-4 GX12 4 Pin Дијаметар 12mm Машки & Женски Жица Панел Конектор Кружни Завртка Тип Електричниот Конектор Приклучок

Достапно за нарачка
DEN 172.80
Достапност:


Опис Тековна Оценка : 5 A го Издржат Напонот : AC300 V минута Изолација Отпор : > 500 MΩ Контакт Отпор : Други Електричниот Приклучок Линк :

За производот

Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
GX12 4 Pin
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Вашиот Цие
Состојба:
Нови

Избор на клиент