Мечка Лидер Бебе Девојка Облека 2018 Пролет Бебе Облека Поставува Цртан филм Печатење Суичери+Секојдневен Панталони 2 парчиња Облека за Бебето
Новак - 35 %

Мечка Лидер Бебе Девојка Облека 2018 Пролет Бебе Облека Поставува Цртан филм Печатење Суичери+Секојдневен Панталони 2 парчиња

Достапно за нарачка
DEN 577.44
DEN 375.00
Достапност:


Децата НИ Големина
Облека Должина
(cm)
Градите
(cm)
Панталони Должина
(cm)
Ознака Големина
Погоден Висина
(cm) 6 M 33 56 41 S/60 65-75 12 M 35 58 44 M/70 75-85 18 МИЛИОНИ 37 60 47 L/80 85-90 24 M 40 62 50 XL/90 90-95
Ве молиме овозможи 1-3 CM разлики поради прирачник за мерење.
Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см
Децата НИ Големина
Облека Должина
(cm)
Градите
(cm)
Панталони Должина
(cm)
Ознака Големина
Погоден Висина
(cm) 6 M 35 52 45 80 65-75 12 M 37 54 48 90 75-85 18 МИЛИОНИ 39 56 51 100 85-90 24 M 41 58 54 110 90-95
Ве молиме овозможи 1-3 CM разлики поради прирачник за мерење.
Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см
Како да ги пратите на вашиот парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број :
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени?
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака.
За пад на превозот,можете да ја поднесете ред со вашиот клиент адреса,можеме да ја пратите пратката без било какви информации за нашите продавница.
Дали има некој царина?
Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Но, поради различни политики во различни земји, ние не сме одговорни за било царинска такса.ве молиме проверете на царинската политика на свој место,можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Искрено се извинуваме за сите непријатности.

За производот

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Pullover
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Worsted
Бренд Име:
Мечка Лидер
Материјал:
Полиестер,Ацетат,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Outerwear Тип:
Грб
Број На Модел На:
AZ497
Шаблон Тип:
Печати
Материјал Состав:
Памук,Полиестер

Избор на клиент