10pcs/многу Gdstime DC 5V 5CM 50x50x10mm 5010S 50MM, Brushless Кулер за Ладење Вентилатор 2Pin DuPont
Новак - 12 %

10pcs/многу Gdstime DC 5V 5CM 50x50x10mm 5010S 50MM, Brushless Кулер за Ладење Вентилатор 2Pin DuPont

Достапно за нарачка
DEN 604.32
DEN 532.00
Достапност:

Dupont 2 Pin 5 V 5010 50 x 50 x 10мм 50 MM, Brushless DC Кулер за Ладење Вентилатор
100% сосема нов и висок квалитет на вентилаторот за ладење на Овој мал 50mm dc 5v фан со dupont 2pin конектор,тоа им помага на електрични производи за ладење,да ја прошири систем на животниот век и да работи подобро
Спецификација : Димензии : 50x50x10mm Оценет Напон : DC 5 V Конектор : Dupont 2pin Имајќи Тип : Ракав Номинална Струја : 0.14 Amp±10% Номинална Брзина : 4500 RPM±10% проток на Воздух : 9.8 CFM±10% Бучава : 24d BA±10% Живот : 35000 часа Кабел Lenght : 200mm Тежина : 19g/еез Количина : 10pcs 50mm, 5v фан
Du Pont DC 5 V 50mm 50x10mm 5cm Brushless PC CPU Вентилаторот за Ладење Heatsink
Du Pont DC 5 V 50mm 50x10mm 5cm Brushless PC CPU Вентилаторот за Ладење Heatsink
Du Pont DC 5 V 50mm 50x10mm 5cm Brushless PC CPU Вентилаторот за Ладење Heatsink
Du Pont DC 5 V 50mm 50x10mm 5cm Brushless PC CPU Вентилаторот за Ладење Heatsink
Du Pont DC 5 V 50mm 50x10mm 5cm Brushless PC CPU Вентилаторот за Ладење Heatsink
Du Pont DC 5 V 50mm 50x10mm 5cm Brushless PC CPU Вентилаторот за Ладење Heatsink
Du Pont DC 5 V 50mm 50x10mm 5cm Brushless PC CPU Вентилаторот за Ладење Heatsink
Du Pont DC 5 V 50mm 50x10mm 5cm Brushless PC CPU Вентилаторот за Ладење Heatsink
Du Pont DC 5 V 50mm 50x10mm 5cm Brushless PC CPU Вентилаторот за Ладење Heatsink
Du Pont DC 5 V 50mm 50x10mm 5cm Brushless PC CPU Вентилаторот за Ладење Heatsink
Alipay ЗАЧУВАМ прифати. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ. Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по место цел.
Добредојдени се сите пораки во секое време и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа .можете да не контактирате преку е-маил,Ali Express е центарот за пораки или Trade Manager.

За производот

Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Бренд Име:
gdstime
Моќ Интерфејс:
2Pin
Примена:
Компјутер Случај
Имајќи:
Масло Имајќи
Фан Живот:
30000 часа
Број На Модел На:
BF-5010S5V dupont-10L
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Заеднички
Пакет:
No
Линии:
2 линии
is_customized:
Yes
Тип:
вентилаторот за ладење
Големина:
50x50x10mm
Напон:
DC 5V
имајќи тип:
Sleeve
Фан tyoe:
мини вентилаторот за ладење
Точка име :
50mm, 5v фан
Должина:
50MM
Висина:
10мм
Сертификат:
CE/ROHS

Избор на клиент