10pcs OD108 0D108 Правоаголник capacitor реши заеднички проблем на електричната енергија

10pcs OD108 0D108 Правоаголник capacitor реши заеднички проблем на електричната енергија

Достапно за нарачка
DEN 648.00
Достапност:


OD108 0 D108 Правоаголник capacitor реши заеднички проблем на електричната енергија

За производот

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
IVISENCHIP
Пакет:
SMD
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Број На Модел На:
OD108

Избор на клиент