Обичен swan свадба кутии sillver swan подарок кутии
Новак - 20 %

Обичен swan свадба кутии sillver swan подарок кутии

Достапно за нарачка
DEN 5328.00
DEN 4262.00
Достапност:


Нови Пристигне Обичен swan свадба кутии sillver swan подарок кутии
големина : 7.5*7cm
Тежина : 23 g/a
Боја : сребрена/злато(забелешка боја или да испратите случаен избор)
Не се Вклучуваат : предиво лист, просо мушка и бонбони и да било други додатоци
Seller Promise
Quality Commitment
Нашата цел е да се направи longbussiness со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги задоволи followinggeneral стандарди за квалитет :
Accurate Information & Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и specificationsconform на описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување,безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте usdirectly, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Налози се обично испратите outin 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. butcan потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта delaysetc).
3.Dependingon тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии,производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од onetracking број ќе биде обезбедено, по една за секој пакет.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

За производот

Број На Модел На:
бонбони кутија
is_customized:
Yes
Шема:
Цртан филм животинско
Повод:
Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на Вљубените
Материјал:
Акрилик

Избор на клиент