10pcs MDU1516 1516 MOSFET QFN-8

10pcs MDU1516 1516 MOSFET QFN-8

Достапно за нарачка
DEN 237.60
Достапност:


За производот

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
MDU1516
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
IVISENCHIP
Пакет:
SMD
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер

Избор на клиент