Нов Цвет Памук Платно Табела Тркач Црна Табела Знаме Зелена Маса Крпа Бесплатен Превозот
Новак - 5 %

Нов Цвет Памук Платно Табела Тркач Црна Табела Знаме Зелена Маса Крпа Бесплатен Превозот

Достапно за нарачка
DEN 479.52
DEN 456.00
Достапност:


Материјал : крпа
Големина : ве молиме изберете големина што ви треба.
Ако ви треба други големина. ве молиме контактирајте со нас.
Пакет : само едно парче од табела тркач, другите не се вклучени.

За производот

Големина:
30x160cm, 30x180cm, 30x200cm, 30x220cm
Бренд Име:
MYRU
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Флорални
Употреба:
Дома,Хотел
is_customized:
Yes
Техника:
Други

Избор на клиент