2pc/многу Вампир FangRed Усни hot fix кристал трансфер мотиви налепница железо на кристал трансфери дизајн applique закрпи
Новак - 10 %

2pc/многу Вампир FangRed Усни hot fix кристал трансфер мотиви налепница железо на кристал трансфери дизајн applique закрпи

Достапно за нарачка
DEN 288.00
DEN 259.00
Достапност:


Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се надевам дека ќе се разбере, ви благодариме.

За производот

Тип На Производ:
Rhinestones
Големина:
about 18 cm x 11 cm
Материјал:
Кристално
Техника:
Топло-Fix
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Број На Модел На:
syb238
Обликот:
Цвет

Избор на клиент