СИРЕНА Скала Нараквици Змеј Скали Нараквици Boho Сирена Накит
Новак - 32 %

СИРЕНА Скала Нараквици Змеј Скали Нараквици Boho Сирена Накит

Достапно за нарачка
DEN 119.52
DEN 81.00
Достапност:


Нашите producets инспирација доаѓаат од познатиот бренд. нема ознака, без лого. добар пакување.
Нашите Мин/Микс Цел е $8.00, Може да се Меша Различни Производи Во Нашата Продавница, ве Молиме Љубезно ве молиме да ги Проверите Внимателно Пред Plance Цел, Ви Благодариме За Вашиот Љубезно Разбирање.
СИРЕНА Скала Нараквици Змеј Скали Нараквици Boho Сирена Накит
1, 100 % како слики со висок квалитет, доведе & никел бесплатно! 2, Сите предмети во парк,1-3 дневна брзо бесплатен превозот, $200.0 или повеќе од слободни Fed Ex! 3, Обичај & трговија на големо е добредојден, големи поповолни! ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања! 4, Проверка на квалитетот, еден по еден пред превозот, Добар пакување!
Плаќање :
1, Зачувам
2, Moneybookers
3, Western Union Трансфер На Пари
4, Кредитна Картичка
и така натаму
Се враќа :
1, Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
2, Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети within7 дена на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе им даде thebuyer целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
1, Ние ви нудиме 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.
Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12 месеци бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да го
имајте на превозот и трошоците за враќање.
2, Ако на кој било дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
1, за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2, Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ви благодариме.

За производот

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZWPON
Број На Модел На:
B1649
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Поставување Тип:
лепак
позлата:
сребро позлатен
Компатибилност:
Моден
Функција:
Моден
Име на производ:
Празно Лопез И Од Неодамна Кожа Ткаенината Хривнија
боја опција:
Како слики
Материјал:
Легури, Смола, Кристал
Големина:
14*14mm
производ тежина:
26g
Пакет:
1pc во ЈП торба, а потоа во кутија или меур плик
превозот:
Бесплатно од страна CPAM или ePacket. Слободен страна на курирската служба DHL, Кога цел е над $200
време на испорака:
12-45 Работни дена
Occassion:
Забава, Подароци, Формални и Секојдневниот Живот
Должина:
22.5cm

Избор на клиент