LUOTEEMI Нови Домот Микро Отвори CZ Кристал Круг Топката Pendant и Линк Синџир Бело Злато-Боја Свадба Накит за Булчински
Новак - 35 %

LUOTEEMI Нови Домот Микро Отвори CZ Кристал Круг Топката Pendant и Линк Синџир Бело Злато-Боја Свадба Накит за Булчински

Достапно за нарачка
DEN 1429.92
DEN 929.00
Достапност:


За производот

Метална боја:
Родиум Позлатен
Главниот Камен Боја:
Јасно
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
Никој
Бренд Име:
LUOTEEMI
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Број На Модел На:
N-2013072318
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Должина:
42CM
позлата:
nilckle и да доведе слободни
Облечен Повод:
Свадба / Годишнината / Подарок / Партија / Матурска
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
is_customized:
Yes
ОДГОВАРА ЗА:
Млади и Зрелост и женски
свадба додатоци:
свадба додатоци-teemi
Тежина:
19.2g
Стил:
Романтични

Избор на клиент