Б.К.-4000VA трансформатор Б.К вид на контрола трансформатор 220VAC 380VAC текст 6.3 VAC 12VAC 24VAC36VAC излез

Б.К.-4000VA трансформатор Б.К вид на контрола трансформатор 220VAC 380VAC текст 6.3 VAC 12VAC 24VAC36VAC излез

Достапно за нарачка
DEN 6720.00
Достапност:


Влезен напон : 220 VAC 380 VAC
Излезен напон : 6.3 VAC 12 VAC 24 VAC36 VAC
Може да се прилагоди на различни напон

За производот

is_customized:
Yes
Фаза:
Еден
Употреба:
Осветлување
Калем Број:
Autotransformer
Серпентина Структура:
Toroidal
Број На Модел На:
Б.К.-4000VA
Влезен Напон:
220VAC 380VAC
Излезен Напон:
6.3 VAC 12VAC 24VAC36VAC

Избор на клиент