Висок квалитет 12V 7443 Авто Led stoplight,W21/5W Автомобил Крушка Светилка Светлина,7443 Кочница светлина,T20 Паркинг Светлина бесплатен превозот 5pcs/многу
Новак - 20 %

Висок квалитет 12V 7443 Авто Led stoplight,W21/5W Автомобил Крушка Светилка Светлина,7443 Кочница светлина,T20 Паркинг Светлина

Достапно за нарачка
DEN 984.00
DEN 787.00
Достапност:


1. Тип на производ : T20-7443-27 SMD
2. Влезен Напон : DC12 V
3. Моќ Дисипација : 1.5 W/4.86 W Max
4. Led type : 5050 3 чипови SMD
5. Led Количина : 27 компјутери
6. Прозрачна Флукс(lm) : 540-600 LM
7. Зрак Агол : 360 степени
8. LED Боја : Бела,Црвена,Сина,Жолта,Топло бела,Зелена
9. Светилки носителот : 7443
10. illuminant димензија : Φ20x25mm
11. Тежина : 16 g
12. Оперативен Температура : -40~85 C
13. Сертификати : ROHS , CE

За производот

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела
Тип На Објект:
LED Светилки
Број на LED Чип:
27 компјутери
сертификација:
CE,RoHS
Зрак Агол(°):
360°
LED Чип Модел:
SMD5050
Просечен Живот (часот):
100000
LED Чип Бренд:
Epistar
Напон:
12V
Led Сијалица Тип:
Автомобил Сијалица
Моќ Толеранција:
5%
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Должина:
N
Обликот:
R
База Тип:
T20

Избор на клиент