1PCS Прилагодливи Спортски Коленото Влошки Patella Коленото Поддршка Заштитник Отворено Спортски Сали Пешачење, Трчање Маратон KneePad HX012
Новак - 28 %

1PCS Прилагодливи Спортски Коленото Влошки Patella Коленото Поддршка Заштитник Отворено Спортски Сали Пешачење, Трчање Маратон

Достапно за нарачка
DEN 168.48
DEN 121.00
Достапност:


1 PCS Прилагодливи Спортски Коленото Влошки Patella Коленото Поддршка Заштитник Отворено Спортски Сали Пешачење, Трчање Маратон Knee Pad HX012
(1 PCS,Не 1 Pair)
Големина : Слободни,Прилагодлив,одговараат за различни видови на коленото тип

За производот

Број На Модел На:
HX012
Материјал:
ОК крпа+ЕВА
Возраст:
Возрасни
Стил:
Коленото Поддршка

Избор на клиент