Висок квалитет на Мажите СТП Кожа вест Облека Мотоцикл Вест w/14 Закрпи Halley Панк Вест Јакна без Ракави Нови
Новак - 39 %

Висок квалитет на Мажите СТП Кожа вест Облека Мотоцикл Вест w/14 Закрпи Halley Панк Вест Јакна без Ракави Нови

Достапно за нарачка
DEN 1631.52
DEN 995.00
Достапност:


За производот

Големина:
XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Мажи
Тип:
Широк-waisted
Обвивка Материјал:
Полиестер / Најлон
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
9778
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Кашмир
Јака:
Collarless
Бренд Име:
xiangyihui
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Стил:
Мото & Biker
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Еден Гради
Маскирани:
No
Големина:
2XL,3XL,4XL
Декорација:
Иконата за отстранлив
боја:
Црна
Процесот:
рака извезени
Пополнување:
Пердув
Материјал:
Faux Кожа

Избор на клиент