Трговија на големо 14G Shield Брадавица Прстен Брадавица Пирсинг на Тело Пирсинг Накит
Новак - 15 %

Трговија на големо 14G Shield Брадавица Прстен Брадавица Пирсинг на Тело Пирсинг Накит

Достапно за нарачка
DEN 379.20
DEN 323.00
Достапност:


Се топло добредојдени за да го видите нашето тело накит.Ви благодариме!
Ние сме специјализирани во производство на телото накит повеќе од 10 години во Кина.Вклучувајќи стомак прстени,брадавица прстени,јазикот пирсинг,веѓа пирсинг,Larbet & усна пирсинг,носот прстен,итн.Тие се многу популарни со нашите клиенти и се добие висока оценува,се надевам исто така може да ги задоволи вашите интереси.
Брадавица Прстен,Брадавица Пирсинг,Брадавица Штит,Пирсинг На Тело Накит Плаќање
Т/T,Western Union или Пари Грам
Пакување
1pc/oppbag,9pcs/поголеми oppbag,Ние ќе го вметнете пена во кутии
за да се избегне оштетување за време на trasnsit.
Испорака
Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.Производи ќе бидат испорачани во рок од
2 работен ден по приемот на плаќање.Ќе ја прими стоката од
15 дена до 40 дена.Други превозот компанија може да се смета
ако ви треба производи итно,како што курирската служба DHL,UPS-от,FEDEX,EMS,ТНТ.
Повратни информации
Pls ни остави позитивен фидбек и 5 бодови оценка, ако сте задоволни со
нашите предмети и услуги.Ако не,pls се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време,
ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас на нашата прв пат.
Јасни бои на располагање
Ви благодариме за вашето време и добредојде на тука повторно.Имаат добар ден!

За производот

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
congliang
Телото Накит Тип:
Брадавица Прстени
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
C2582

Избор на клиент